W wyjątkowym miejscu :3
wtorek, 11 lutego 2014
Sorka :(
Niestety , rozdział będzie w niedzielę , albo sobotę .Dlatego że jestem na wyjeździe i nie mam bardzo dostępu do neta -,- jeszcze raz sorry.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz