wtorek, 11 lutego 2014

Sorka :(

Niestety , rozdział będzie w niedzielę , albo sobotę .Dlatego że jestem na wyjeździe i nie mam bardzo dostępu do neta -,- jeszcze raz sorry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz