sobota, 1 lutego 2014

Zapoznanie

A więc za moment przedstawię bohaterów nowego opowiadania pt. ,,Life of London '' i mamy małą zmianę planów . Moja BFF chciała bym zamiast normalnych ludzi , (chłopaków) wstawiła One Direction :) I ciężko mi jej odmówić więc...wiecie :D Ekhem ...



Krótkie zapoznanie z sytuacją :

Do Londynu przeprowadza się nastoletnia Emily . Po krótkim czasie poznaje przyjaciółkę od serca Nicole , i ta wtajemnicza ją w życie swoich kumpli , czyli chłopaków z 1D .Co będzie dalej ? Tegp dowiesz się czytając opowiadanie . :D

Bohaterowie :

Emily Flor . 17 letnia nastolatka , lubi się smiać i wygłupiać , jest prawdziwą duszą towarzystwa . Z lekka nieśmiała .Przeprowadza się do Londynu z Polski zaraz po śmierci babci Laury i tam zaczyna nowe życie i poznaje swoich ...Ma kasztanowe włosy i piękne błekitne oczy oraz szczupłą sylwetkę . Oto ona :




Nicole Lowe . 18 letnia dziewczyna . Jest pojebana w pozytywny sposób , przeważnie nieogarnięta . Zawsze każdemu pomoże i doradzi , w mieście poznaje Emily i od razu czuje że będą przyjaciółkami . Kumpluje się z 1D i w skruciu pokochuje się w Zaynie . Oto ona :






One Direction . Są sławnymi piosenkarzami i na ich widok na ulicy robi sie burdel . Kolegują sie z Nicole i potem z Emily . Mieszkają w Londynie . Ciasteczka :)  Oto oni , od dołu w górę i w prawo :Zayn , Niall , Harry , Liam i Louis .










Brak komentarzy:

Prześlij komentarz