czwartek, 30 stycznia 2014

Rozdział 13 oto koniec historii , szkoda że koniec jest smutny.

*Narrator*

Koniec tej historii jest trudny i nie do pomyslenia ale to brzydka rzeczywistość . Powiem wam w skrócie zakończenie . Kuba się poddał i wyjechał z kraju ...wiecej nie wiadomo .Marta i Wiktoria żyły dalej ale oddzielnie od reszty , a Oliwia I Pati cóż uzależniły się od alkocholu i teraz są razem w szpitalu .Dziewczyny jednak nie były takie silne i jeden chłopak zadołał je poróżnić i rozdzielić ...oto koniec opowieści 4 przyjaciółek , które były kiedys nierozłączne...


                                                                 NO HAPPY END ...





Zaczynam nowe opowiadanie , nowi bohaterzy , nowe znajomości :D  sami zobaczycie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz