*Narrator*
Koniec tej historii jest trudny i nie do pomyslenia ale to brzydka rzeczywistość . Powiem wam w skrócie zakończenie . Kuba się poddał i wyjechał z kraju ...wiecej nie wiadomo .Marta i Wiktoria żyły dalej ale oddzielnie od reszty , a Oliwia I Pati cóż uzależniły się od alkocholu i teraz są razem w szpitalu .Dziewczyny jednak nie były takie silne i jeden chłopak zadołał je poróżnić i rozdzielić ...oto koniec opowieści 4 przyjaciółek , które były kiedys nierozłączne...
NO HAPPY END ...
Zaczynam nowe opowiadanie , nowi bohaterzy , nowe znajomości :D sami zobaczycie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz