środa, 8 stycznia 2014

Moje rozdziały

Napewno zauważyliście , że w moich rozdziałach pojawił się narrator. ( < Narrator>) . I teraz tak będzie bo łatwiej mi się pisze...jestem skłonna też do tego ,,że mogą pojawić się przekleństwa. :D


pozdro :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz