<Marta>
Wiedziałam , że ten Kuba coś ukrywał ale , żeby byłą dziewczynę ? Tsss to jest kompletnie nie do pomyslenia ale gdy Oliwia do mnie zadzwoniła z prośbą o pomoc ..nie miałam dużego wyboru i wyskoczyłam z domu jak oparzona. Szybko znalazłam się pod domem Pati, jak zobaczyłam ją w jej pokoju w tak opłakanym stanie ...straciłam na chwilę oddech . Nigdy bym nie pomyślała , że ona może tak przeżywać to wszystko .
JA-Co się tu stało?
Oliwia-To jest straszne .-podała mi telefon , który należał do Patrycji.
JA-O matko! Iiii ... co mamy zrobić?
Oliwia-Tylko Pati wie ale spójrz na nią , nie chce z nikim rozmawiać .
JA-Pati,Pati..my chcemy ci pomóc ..proszę odezwij się ...powiedz co robić..Pati.
Oliwia-Patrycja słuchaj, chcesz czy nie musisz dać sobie pomóc,więc ...
Pati-Co ja mogę? Straciam wszystko..Wiktorię, chłopaka na którym tak mi załeżało . To koniec , to nie ma sensu,
JA-Nie ma sensu? Czy ty siebie słyszysz? Dalej wstawaj.
Pati-Co?
JA-Wstawaj dalej ! Musimy odzyskać Wiktorię i zapobiec istnieniu tej wariatki , która wysyła ci te sms-y .!
Oliwia-Pati wiesz kim ona jest?
Pati-Wiem tylko tyle , że to była dziewczyna Kuby..ii...wiem! !!!
JA-Co?
Pati-Musimy isć do Kuby i to wytłumaczyć dalej mamy niewiele czasu.
Oliwia i JA- Idziemy!
<Pati>
Nie pozwolę sobą pomiatać o nie, ten dzień się skończy zanim stanie się komuś krzywda. Jak mogłam być taka naiwna..myślałam , że Kuba powiedział mi prawdę..całą o sobie. Ale teraz za pózno...zrobię mu awanturę i zakończę to co zaczęłam. Do Kuby mam blisko i są ze mną przyjaciółki ..dam radę!.
Zapukałam do domu Kuby.
Kuba-Ooo Pati..i Marta ? Oliwia? ..ee wchodzcie
Pati- Mów prawdę złamasie , bo nie mam dużo czasu.
Kuba-Jaką prawdę?
Marta-Kim jest twoja była dziewczyna?! - powiedziała półtonem
Oliwia-No mów!!
Kuba-A więc ona ma na imię Iza..i w sobię ma to , że nienawidzi innych poza sobą.Kochałem ją dopóki nie poznałem jej wady. A kiedy ją zostawiłem....
Dalsza część za pół godziny :* papapa
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz