poniedziałek, 9 grudnia 2013

A teraz Panowie Bohaterowie

Kuba

słodki,najbardziej polubił Pati.mieszka niedaleko Pati...jego koledzy to Stachu i Michał.
ćwiczy boks i coś nie coś umie z karate,ma kota o imieniu MR.PUSZEK i jak ktoś nie powie MR. to niestety może to powodować mocny foch...






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz