<Marta>
Nie wiem jak to możliwe ale przeszłam jakąś skomplikowaną operację i ...pozwalają mi dzisiaj wrócić do domu ! Nigdy chyba tak sie nie cieszyłam ..Muszę dzisiaj kogoś odwiedzić ..ale kogo? Dziewczyny napewno zapomniały , że żyje ..ehhh ....poradzę sobie :DMam nadzieję , że chociarz jakąś znajomą twarz zobaczę. Właśnie wyszłam i pogoda była piękna ...jak nigdy. Będzie mi jedynie brakować Stasia...ale dał mi swój numer..więc nie jest zle ...ahhh te powietrze .
<Pati>
Tatata hmmmm pójdę dzisiaj na poświąteczne zakupy....jeszcze do fryzjera.....a może zaadoptuję małego kotka!? Takkkkk....a więc zakupy bedą duże.Ciekawe co u Oliwii?Nie odzywała się do mnie parę dni..hmm wiem..zadzwonię do niej za pół godz. i pogadam z nią.Ale też jestem ciekawa co u Marty? Mam nadzieje , że już lepiej bo w sumie to mam coś na sumieniu.A Wiktoria to chyba ogólnie siedzi w swoim smrodzie i sie tam kisi ..o boże .. muszę dzisiaj ja odwiedzić i wyciągnąc gdzieś.
<Oliwia>
Nudno mi ...chyba muszę się gdzieś przejść..chyba mi się zdaje ale każdy na każdego ma takiego...no...focha.No tak ale nie lubię sie nudzić ..pójdę do galerii..i coś ładnego sobie kupię. Bo co mam robić? Siedziec na dupie i myśleć o niczym? O nie ...dzisiaj taka piękna pogoda a ja jak mops nic nie robię..właśnie wyszłam ale się lekko skrzywiłam bo ...nie mogłam dowierzyć...ulicą szła...Marta!?Podbiegłam do niej i....
<Kuba>
Mam nadzieje , że nikt nie wie co ja chcę zrobić..tak mam plan..dobry plan i nikt nie wie...Muszę pójść tylko po Michała i Stasia.Oni napewno sie zgodzą ...hahaha.....Jaki ja przebiegły..i mądry...a ta Pati? chwilowo nie obchodzi mnie ona....teraz musze się skupić na planie....tak ..musi wypalić...
Czy Kuba jest mordercą...tego nie wiemy ....czy na Marcie zostały użyte czary? Być może tak sie wydaję kto jest przyczyną tego wszystkiego....a może to tylko sen???Nikt nie wie.....sekret zna Oliwia..ale czy go ujawni? Czy zdoła poukładać mieszaninę zdarzeń..????to bedzie w nastepnym rozdziale bo musze tera se film obejrzeć
papappapappa...pozdro
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz