<Oliwia>
W sumie to nie powiedziałam Wiki całej prawdy...ale lepiej żeby nie wiedziała całej.Jestem ciekawa co tam u Pati?Może już się uspokoiła ? Po drodze do domu wstąpię do niej;Jest już godz.16:19!Teraz to naprawdę muszę iść już......Jestem pod domem Patrycji ale co to ? Kto tam u niej jest??Wiem!:DZapukam i dowiem się o co chodzi..
Pati-O?!Hej Oliwia..Proszę wejdz...oo a to jest mój kolega..Kuba..poznajcie się..
JA-Cześć Kuba ..:D
Kuba-Siema..ty jesteś Oliwia?
JA-Tak a czemu?
Kuba-Ah nie bo Patiś dużo mi o tobie mówiła..
Pati-Tak bo pytał się o moje przyjaciółki..no i wiesz.:)...Proszę usiądz tam..ja zaraz przyjdę..co chcesz kawę?Kakao?
JA-Kawę..:D
JA-Ej Kuba a ty masz tu jakiś kolegów?
Kuba-Tak Michał i Stachu..z tego co wiem ten pierwszy mówił że jakaś laska go pospieszała i opisał mi wygląd i tera stwierdzam że to byłaś ty...:D
JA-Aha no tak bo mi się spieszyło aa..a on szedł środkiem i wiesz..
Pati-Proszę Oliwia..twoja kawa..i co tam ? Kuba lubisz Oli?
Kuba-Tak.Spoko jest:)
Ja-No a tera Pati mów mi :Co tam?Pogodziłaś się już z Martą?
..........
<Marta>
Nie wiem co ze mną ostatnio się dzieje.ale wiem jedno:Nie mogę dopuścić do rozpadu naszej przyjazni!
Tak jestem zazdrosna o Pati ale no ..no..no nie wiem...
Weszłam do domu i zdjęłam buty , od razu pobiegłam do pokoju na górę i włączyłam lapka...Przeglądałam różne stronki na fb i się nudziłammmmmmmm...Zrobiło się juz pózno...Umyłam się i poszłam spać..
<Kuba>
Muszę koniecznie zapoznać Oliwię z Michałem...tylko jak ? Ona może się wstydzić a Michaś może nie chcieć...O matko czemu to musi być takie nudne..Albo wiem poproszę Pati by mi pomogła ale na razie muszę się lekko spieszyć...bo ....
Koniec.Dzisiaj krótszy bo muszę się szykować na biwak..:DPAPAP:D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz