sobota, 28 grudnia 2013

Takie info..

Tak myślałam by założyć bloga o Wielkiej Czwórce...na pewno niewielu bedzie wiedziało o kogo chodzi ale jak już tego bloga założę to dam link do niego i no ..tylko prosiłabym o chociarz spojrzenie na niego...bo to bedzie takie samo opowiadanie jak tu piszę i nie bać się , że przestanę pisać tu , bo tak nie będzie.Na pewno zastanawiacie się kim jest Wielka Czwórka..nie? a więc jeśli znacie Jack Frost z filmu Strażnicy Marzeń,Merida z Merida Waleczna,Roszpunka z Zaplątanych i Czkawka z filmu Jak Wytresować Smoka? to na pewno już wiecie mniej więcej kim są . Postanowiłam założyć bloga bo sie tym interesuję..a niestety szanse na to , że będą wszyscy w jednym filmie są mikroskopijne...a szkoda bo Czkawkę i Jack'a stworzyła inna wytwórnia niż Meridę i Roszpunkę ...a własnie Dziewczyny stworzył ten sam producent . lecz oni rywalizują chyba ze sobą.Bo na pewno każdy ma takich ulubienców z filmów i chcieli by ich widzieć razem w jednym filmie...a , że na chwilę ...długą obecną zakładam bloga ...hahaha .. :D

Tak długie info ale trzeba ...czasem się rozpędzić bo potem...ból dupy gwarantowany :D Pozdro z podłogi

1 komentarz: