poniedziałek, 9 grudnia 2013

Podsumowanie dnia

A więc znacie już bohaterki i bohaterów.Tak ...jeśli będę miała z 1 godz. wolną to napiszę pierwszy rozdział. Nie mogę teraz ,bo muszę ...pobawić się z bratem i niestety w takich warunkach nie da   się    pisać..



Pozdrawiam i do zobaczenia!:D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz