W wyjątkowym miejscu :3
poniedziałek, 9 grudnia 2013
Podsumowanie dnia
A więc znacie już bohaterki i bohaterów.Tak ...jeśli będę miała z 1 godz. wolną to napiszę pierwszy rozdział. Nie mogę teraz ,bo muszę ...pobawić się z bratem i niestety w takich warunkach nie da się pisać..
Pozdrawiam i do zobaczenia!:D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz