poniedziałek, 9 grudnia 2013

I ostatnia BOHATERKA

Wiktoria

Powiem tak...je,je,je i nie tyje,szaleje za elegancją,nie wolno przy niej mlaskać !,według niej jej powołaniem jest taniec...ale nie obojętnie jaki tylko oczywiście elegancki i z gracją..:D












Brak komentarzy:

Prześlij komentarz