W wyjątkowym miejscu :3
poniedziałek, 9 grudnia 2013
I ostatnia BOHATERKA
Wiktoria
Powiem tak...je,je,je i nie tyje,szaleje za elegancją,nie wolno przy niej mlaskać !,według niej jej powołaniem jest taniec...ale nie obojętnie jaki tylko oczywiście elegancki i z gracją..:D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz