czwartek, 26 grudnia 2013

:D

Przepraszam , że ostatni rozdział był taki no.....za przeproszeniem zjebany ale tak się na święta cieszyłam , że poprostu miałam w sobie tak dużo pozytywnej energii i no wiecie ..byle coś dodać i spadać...ale 7 rozdział będzie długi i super....ale szkoda , że nikt nie zostawia komentarza bo nie wiem czy rozdziały się podobaja czy nie...ale i tak się cieszę , że jest już tyle wyswietleń :D





Papapapa kolejny rozdział już jutro :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz