W wyjątkowym miejscu :3
poniedziałek, 9 grudnia 2013
I to już ostatni chłopak
Stachu
nawet przystojny,lubi nosić rurki,kocha zwierzęta , podoba mu się Marta,lubi chodzić do kina na komedie ..
jest lekko roztrzepany..
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz