poniedziałek, 9 grudnia 2013

I to już ostatni chłopak

Stachu

nawet przystojny,lubi nosić rurki,kocha zwierzęta , podoba mu się Marta,lubi chodzić do kina na komedie ..
jest lekko roztrzepany..




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz