będę tu pisać o czterech dziewczynach , które są dla siebie jak siostry.Niespodziewanie w ich życiu pojawiają się trzej chłopacy.Czy oni zdołają poróżnić je? Jeśli jesteście ciekawi czytajcie rozdziały.Pierwszy rozdział dodam dzisiaj ,albo jutro.
Miłego czytania! :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz