poniedziałek, 9 grudnia 2013

Mały wstęp

będę tu pisać o czterech dziewczynach , które są dla siebie jak siostry.Niespodziewanie w ich życiu pojawiają się trzej chłopacy.Czy oni zdołają poróżnić je? Jeśli jesteście ciekawi czytajcie rozdziały.Pierwszy rozdział dodam dzisiaj ,albo jutro.                


Miłego czytania!  :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz